نحوه طراحی تی شرت

یکی از محبوبترین لباس روزمره مخصوصا در فصول گرم برای تمامی افراد تی شرت است که به دلیل شباهت به حرف T بدین نام معروف می‌باشد. تی شرت با طرح، رنگ همچنین اندازه‌های متفاوتی طراحی می‌شود. طراحی تی شرت می‌تواند به عنوان یک فرآیند خلاقانه همچنین شخصی جهت اعلام سلیقه و استایل شما در نظر گرفته شود. 

هنگام طراحی تی شرت می‌توان از موارد بسیاری الهام گرفت که زیباترین همچنین جذابترین آنها طبیعت است. زیباییهایی که در طبیعت وجود دارد الگوی بی نظیری برای الهام گرفتن جهت طراحی بر روی مانتو، پیراهن، تی شرت و تاب و ... هستند. در اینجا ما به نحوه طراحی تی شرت می‌پردازیم که می‌توانید با الگو برداری از طرحهای موجود درون طبیعت مانند: درختان، گیاهان، پرندگان، حیوانات، کوه، آسمان، دریا، آبشارها، کوهستان و... حس طبیعت همچنین شادابی و نشاط را به خریداران این محصول پرطرفدار ارائه دهید.

چه مواردی هنگام طراحی تی شرت اهمیت دارد؟

 • رنگ:انتخاب رنگ مناسب جهت طراحی تی شرت اهمیت بالایی در جذابیت آن دارد که بایستی با طرح یا مناسبت مورد استفاده تی شرت هماهنگی داشته باشد.
 • الگو:الگو یا طراحی منحصر به فرد روشی بسیار موثر در جذب مخاطبان خواهد بود که بایستی الگو، طرح، رنگ یا مناسب کاملا با هم هماهنگی داشته باشند.
 • قالب بندی و قلم:قالب بندی درست همچنین استفاده قلم‌های مناسب طراحی تی شرت بسیار ضروری است. اهمیت قالب بندی مناسب یا قلم های خوانا زیبایی و حرفه ای بودن کار را دو چندان به نمایش می‌گذارد.
 • استفاده جزییات:هنگام طراحی تی شرت توجه به جزییات طرح همچنین جرئت در طراحی بسیار مهم است بطوریکه جزییات بسیار ریز همچنین رنگهای متضاد یا خیره کننده توجه مخاطب را جلب خواهد کرد.

مراحل نحوه طراحی تی شرت

 1. انتخاب موضوع یا طرح: قدم اول برای طراحی انتخاب موضوع یا طرح است که شامل یک الگو، نقشه، نوشته یا تصویرهای مورد علاقه شماست. جهت انتخاب طرح می‌توانید از منابع مختلف چون اینترنت، کتابها، نقاشیها یا حتی طرح های خودتان الهام بگیرید.
 2. انتخاب رنگ: انتخاب رنگهای مناسب جهت طراحی تی شرت از مهمترین مراحل می‌باشد که بایستی با طرح شما همخوانی داشته همچنین جذابیت ظاهری تی شرت را افزایش دهد. برای این کار می‌توانید از چرخه رنگی استفاده کنید بعنوان مثال: رنگهای تضاد را با هم بکار ببرید.
 3. انتخاب نوع تی شرت: نوع تی شرت در انتخاب طرح و رنگ شما بسیار موثر است بطور مثال اگر تی شرت روزمره یا مناسبت خاص، آستین دار، بدون آستین، یقه گرد، یقه 7 یا... باشد طراحی‌های بسیار متفاوتی خواهند داشت که هر کدام بایستی از طرح، رنگ یا ویژگی خاصی برخوردار باشند.
 4. نقاشی یا طراحی: برای این مرحله بایستی ابتدا طرح آن را بر روی یک کاغذ یا با نرم افزارهای طراحی نقاشی کنید تا جزییات طراحی با دقت انجام گیرد. می‌توان از ترکیب شکل، نوشته یا الگوهای خاص استفاده نمود تا طراحی جذاب و خارق العاده‌ای داشته باشید.
 5. انتقال طرح بر روی تی ‌شرت: پس از اتمام طراحی، باید آن را به تی ‌شرت انتقال دهید. برای این کار می‌توانید از روش‌های مختلفی مانند استفاده از خودکار حرارتی، الگو، رنگ‌های پارچه یا چاپ مستقیم روی تی‌شرت استفاده کنید. هر روشی که انتخاب کنید، مطمئن شوید طرح به درستی همچنین با کیفیت بر روی تی‌شرت منتقل می‌شود.
 6. پایان‌دهی و تکمیل: مراحل پایانی تکمیل کار طراحی است که شامل اتمام دوخت‌ها، برش‌های اضافی، احتمالاً اضافه کردن برچسب‌ها و تمیزکردن تی‌ شرت خواهد بود. مطمئن شوید همه جزئیات به درستی انجام شده و تی‌ شرت آماده استفاده است. لازم به ذکر است اگر مهارت طراحی یا دسترسی به تجهیزات چاپ ندارید، می‌توانید از خدمات طراحی و چاپ تی شرت آنلاین استفاده کنید. بسیاری از وبسایت‌ها یا کارگاه‌های آنلاین امکان سفارش همچنین ارسال تی شرت‌ های طراحی شده را به شما می‌دهند. با این روش می‌توانید یک تی شرت منحصر به فرد و شخصی سازی شده طراحی نمایید که طبق سلیقه خود یا عزیزانتان طراحی شده است همچنین می‌توانید از این راه درامدزایی نمایید.

پیشنهاد ناززین جهت طراحی تی شرت:

در طراحی تی شرت رعایت نکات زیر بسیار مهم و ضروری است:

 • انتخاب رنگ‌ها
 • استفاده از الگوها
 • قالب بندی مناسب
 • توجه به جزییات 

انواع تی شرت فروشگاه اینترنتی ناززین:

 1. تی شرت زنانهTs009:دارای طراحی پرنده در قفس در انواع سایزها همچنین رنگ‌های بسیار زیبا و جذاب که طرفداران بسیار زیادی دارد.
 2. تی شرت زنانه ts008: این مدل تی شرت با طراحی سه پرنده در رنگ‌های سفید، مشکی، سفید و طلایی، سفید و مشکی و... تولید شده‌اند.
 3. تی شرت زنانه ts007:این مدل از تی شرت که دو پرنده در وجود یک زن را که نماد مهربانی، لطافت همچنین زیبایی پرندگان و زنان را به نمایش گذاشته است. طراحی ظریف این تی شرت مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است. این تی شرت در رنگ‌های سفید، سیاه با طرح آبی تولید شده است.

جهت خرید یا اطلاعات بیشتر در مورد تی شرت یا طراحی آن با واحد بازرگانی ناززین تماس حاصل نمایید.