درباره ما

درباره فروشگاه ناززین

فروشگاه اینترنتی ناززین فعالیت خود را از سال 1395 با تولید انواع اکسسوری، شال و روسری، لباس زنانه آغاز نموده است.
در این مدت زمانی که در کنار شما بودیم سعی کردیم با الهام گرفتن از صنعت مد، تولیدات متنوع و باکیفیت همچنین با بهره‌مندی از بهترین طراحان، تولیدکنندگان، محصولات گسترده‌ای برای شما مشتریان گرامی گردآوری نماییم.
از مهمترین اهداف و خط مشی فروشگاه ناززین موارد زیر می‌باشد: 

  • صداقت و تعهد 
  • کیفیت محوری
  • عملکرد مطلــوب 
  • حفظ مبانی اخلاقی
  • مشــتری مداری 

امروزه با توسعه تجارت الکترونیک همچنین استفاده همگانی از اینترنت، روش خرید به کلی دگرگون شده است بطوریکه افراد بیشتری این نوع از خرید را می پسندند. این سبک زندگی، مورد علاقه بسیاری از افراد بخصوص افراد پرمشغله می‌باشد، چراکه همین امر سبب می‌گردد تا زمان کمتری برای خرید صرف نمایند همچنین تنوع بیشتری از کالاهایی که مدنظرشان است را مشاهده نمایند. بنابراین فروشگاه اینترنتی ناززین تصمیم به ارائه خدمات فروش بصورت آنلاین گرفته است. لذا  شما با مراجعه به وب سایت فروشگاه ناززین میتوانید محصول مورد نظر خود را با تنوع همچنین کیفیت بالا خریداری نمایید.
ناززین سعی بر آن دارد تا با ارائه کالاهای متنوع براساس استاندارد روز دنیا، گردآوری کادری مجرب در حوزه فروش، افزایش شعب حضوری و ارائه خدمات فروش مناسبتر در بستر فضــای مجازی بتواند لذت یک خرید دلنشین را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.
فروشگاه اینترنتی ناززین جهت برآورده نمودن نیازهای خانم‌ها، با ارائه و فروش انواع لباس زنانه از جمله پالتو و مانتو، دامن، تی شرت، لگ و شلوار و .... باکیفیت و نیز قیمت این امر را ممکن می‌سازد. درواقع سرچی در وب سایت فروشگاه ناززین گواه بر این امر می‌باشد. بنابراین مشتریان عزیز قادرند تا با انواع سلیقه و هر استایل یا سایزی که دارند محصول مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری نمایند.

لذا فروشگاه ناززین برای مشتریانی که مایل به خرید حضوری هستند این امکان را فراهم نموده تا با مراجعه و ارائه مشاوره بیشتر به شعب زیر مراجعه نمایند: 

  1. شعبه پاسداران: خیابان پاســداران- نبش گلستان ســـوم- پلاک 369- فروشگاه ناززین 
  2. شعبه ونک: میدان ونک- خیابان ونک- خیابان کار و تجارت- پلاک 43- فروشگاه ناززین