لگ و شلوار

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

لگ و شلوار

آشنایی و خرید انواع لگ و شلوار

شلوار نوعی پوشش است که برای پوشاندن پایین تنه بکار می رود که مختص آقایان نیست بلکه بانوان نیز بعنوان پوشش از آن استفاده می کنند. لگ و شلوار دارای جنس‌های مختلفی همچون کتان یا جین و ... می‌باشد.
این پوشش برای اولین بار در جهان در سده شش قبل از میلاد همزمان با آغاز اسب سواری در تاریخ ایران به ثبت رسیده است. ولی در برخی از کشورها پوشیدن آن برای خانم ها ممنوع بوده است.
در لباس مردانه شلوار یکی از ضروری ترین لباسهایی است که در تیپ همچنین پوشش آقایان نقش بسزایی دارد. بهمین دلیل انتخاب مدل مردانه بسیار مهم می باشد لذا علاوه بر ظاهر باید به جنس آن نیز دقت شود.

انواع لگ و شلوار

اگر می خواهید یک لگ و شلوار مناسب با اندامتان خریداری نمایید، ابتدا باید با انواع آن آشنا باشید. زیرا شلوار از تنوع زیادی برخوردار می‌باشد. در فروشگاه اینترنتی ناززین تنوع بسیار زیادی در دو نوع آزاد و مدل جذب وجود دارد. شما می‌توانید آن را در مدل‌های متفاوت مانند کشی، دکمه‌ای، بندی، زیپی مشاهده نمایید. 

در این فروشگاه این پوشاک را با تنوع بی نظیری میتوان خریداری نمایید و از خرید خود احساس رضایت داشته باشید. لگ و شلوار به دسته بندی زیر تقسیم می گردد: 

  • رسمی 
  • مجلسی 
  • اسپرت 
  • روزمره

لگ و شلوار اسپرت و روزمره

لگ وشلوار اسپرت و روزمره در مدل‌های راسته، فاق بلند، گشاد، مام استایل ، بگ، گن دار، دمپا گشاد، مام فیت، پاکتی عرضه می‌گردد که شما می‌توانید تمامی این مدل‌ها را با انواع تی شرت، بلوز همچنین شومیز ست کنید.

شلوار کلاسیک و رسمی

در مدل کلاسیک و رسمی شما مدل های تنگ، پیلی دار، زاپ دار، لوله تفنگی، کمر دار مشاهده می کنید که تمامی این مدل‌های برای افرادی که دارای تیپ کلاسیک یا رسمی هستند بسیار مناسب می‌باشد.

جنس لگ و شلوار 

در تولید لگ و شلوار پارچه از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا با پوست بدن بطور مستقیم در ارتباط می‌باشد بنابراین بهتر است از پارچه مناسب تهیه شود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی پارچه های متنوعی تولید می‌گردد. پارچه لگ و شلوار باید طوری انتخاب شود که مصرف کننده با آن احساس راحتی نماید در عین حال آزادی عمل خوبی نیز داشته باشد. در بازار جین، کتان، لنین، کشی، فاستونی، پارچه ای، چرم، لگ، نخی، گواردین از پر فروش ترین نوع پارچه لگ و شلوار می‌باشد که برای هر فصلی کارایی دارد.
شلوار ورزشی اسلش سبب می‌شود که گرما داخل آن حفظ شود. لگ و شلوار ورزشی بیشتر از پارچه هایی از جنس پلی آمید، پنبه، پلی استر، نایلون ، ویسکوز، کتان یا ترکیب مشخصی از این پارچه‌ها تهیه می‌گردد.

هنگام پوشیدن لگ و شلوار باید به نکات زیر توجه نمایید:

  1. آیا لگ و شلوار انتخاب شده مناسب شماست؟
  2. آیا با رنگ پوستان همخوانی دارد؟
  3. آیا لگ و شلوار انتخاب شده با توجه به سن همچنین فرم بدنتان گزینه مناسبی برای شما می باشد؟

خرید اینترنتی لگ و شلوار:

لگ و شلوار از پر کاربردترین نوع پوشاک می‌باشد لذا در مدل‌های جدید ارائه می‌شود. تنوع این بخش بسیار زیاد می‌باشد لذا قیمت لگ و شلوار به طراحی ، جنس و میزان پارچه به کار رفته در آن بستگی دارد. اگر دوست دارید جز خانم‌های شیک پوش باشید فروشگاه ناززین در این نوع لباس زنانه تنوع بسیار زیادی نظیر لگ چرم و انواع شلوارهای لنین و ... را برای مشتری به ارمغان آورده است.

کافیست به وب سایت این فروشگاه مراجعه و با سرچی داخل آن لگ و شلوار ، انواع کیف و کفش ، روسری و شال و ... گزینه های انتخابی خود را پیدا نموده و به سبد خرید خود اضافه نمایید.


دسته‌بندی