بلوز و شومیز

ترتیب نمایش:

بلوز و شومیز

خرید و قیمت انواع بلوز و شومیز زنانه

بلوز و شومیز از کاربردی‌ترین لباس زنانه می‌باشد که می‌توان با آن استایل‌های مختلفی داشته باشید. یک بلوز و شومیز می‌تواند همراه شلوار یا دامن استایلی جذاب برای شما بوجود آورد. یا می‌توان زیر کت یا مانتو از آن استفاده نمایید.

انواع بلوز و شومیز زنانه

بلوز و شومیز از تنوع زیادی برخوردار می‌باشد.شومیز حریر، کرپ برای یک بلوز و شومیز مجلسی بهترین انتخاب می‌باشد. همچنین از پارچه کرپ می‌توان برای بلوز و شومیز مردانه نیز استفاده نمود. بلوز و شومیز بلند هم برای اینکه استایلی پوشیده داشته باشید بسیار مناسب است. 

بلوز و شومیز دارای رنگ همچنین طرح‌های متنوعی بوده. رنگ‌های  شومیز حریر با رنگهای شادی مانند صورتی، زرد، سبز و ... انتخاب بسیاری از دختران و زنان است که آن را با شلوار یا دامن مناسب ست می کنند.
همچنین بلوز و شومیز با پارچه‌های گلدار، طرح‌دار نیز می‌تواند استایلی جذاب برای شما ایجاد نماید. انتخاب بلوز و شومیز مشکی برای موقعیت‌های رسمی کاملا گزینه مناسبی می‌باشد.
 خانم‌های باردار نیز می‌توانند از شومیزهای که دارای دوخت و برش مناسب است در این دوران استفاده نمایند و همچنان می‌توانند خوش پوشی لازم را داشته باشند.

تفاوت بلوز و شومیز

 لباس هر فرد علاوه بر اینکه سلیقه آن را نشان میدهد، چراکه اغلب افراد در نگاه اول ممکن است شخصیت افراد را بر اساس آنچه می‌پوشند تحلیل کنند. لذا در بسیاری از جوامع پوشش ظاهری بسیار مهم می‌باشد. علاوه بر آن با توجه به شرایط مختلف آب و هوایی از بدن محافظت و در ظاهر شخص نیز تاثیر گذار می‌باشد.
بنابراین انتخاب لباس در موقعیت همچنین مراسم مختلف بسیار مهم می‌باشد. در ادامه به ویژگی‌های بلوز و شومیز می‌پردازیم.

شومیز چیست؟

امروزه نام شومیز را در بسیاری از بازارها می‌شنوید. شومیز از لباس‌های مخصوص خانم‌ها است که برای فصول مختلف سال مخصوصا بهار یا تابستان گزینه مناسبی می‌باشد.
شومیز یک کلمه فرانسوی است که معمولا به لباس شبیه پیراهن قدیمی مردانه که از پارچه لطیف یا نازکتر تشکیل شده است اطلاق می‌گردد. شومیز همان پیراهن مردانه جلوباز است مخصوص خانم‌ها می‌باشد.
شومیز بصورت آستین کوتاه، بلند و تنگ تولید می‌گردد که به راحتی می‌توان زیر کت و شلوار یا کت و دامن از آن استفاده نمود یا هنگامیکه شما یک سارافون زنانه داشته باشید از شومیز می‌توان برای زیر آن استفاده کنید.
شومیز ساده با دامن، لگ و شلوار نیز استایلی متفاوتی ایجاد می‌نماید.
شومیز در یقه و آستین فرم‌های خاصی دارند همچنین از طراحی خاصی برخوردار می‌باشد. شومیزها در مدل های ذیل در بازار موجودند:

  1. اسپرت
  2. مجلسی

 معمولا جنس شومیز از پارچه‌های حریر، نخ پنبه، پوپلین، لینن، مخمل، ابریشم، ساتن، تور در طرح‌های ساده و گلدار بصورت کمردار، آستین کوتاه، بلند، یقه باز، خشتی، دکلته موجود می‌باشد.
بنابراین بهتر است هنگام خرید در نظر داشته باشید از شومیز برای چه مراسمی قرار است استفاده نمایید و یا بهتر است در هنگام خرید شومیز، همراهی با خود داشته باشید که بتوانید در تصمیم گیری و انتخاب به شما کمک کند. 

بلوز چیست؟

بلوز یک واژه فرانسوی است که معمولا گشاد بوده، برخلاف تونیک تا بالای باسن قرار می‌گیرد. بلوز از اصلی‌ترین لباس زنانه گشاد برای پوشاندن بالا تنه می‌باشد. بلوز معمولا زیاد بلند نیست و داخل شلوار نمی‌رود. بلوز نخی برای فصل تابستان گزینه مناسبی می‌باشد.
در زمان خرید بلوز به فرم یقه همچنین جنس آن بسیار توجه کنید معمولا بلوز بدون یقه هستند یعنی دارای یقه ساده گرد، یقه هفت و یقه اسکی  و گره ای می باشد. ممولا بلوز بدون دکمه دوخته می‌شود.

نکات مهم در هنگام خرید بلوز و شومیز

  • فرم و سایز بدن

 یکی از مواردی که قبل از خرید بلوز و شومیز باید به آن توجه کنید فرم و سایز بدن است. قبل از خرید باید سایز خود را اندازه گیری کنید تا هنگام خرید مشکلی در انتخاب نداشته باشید. اگر اندازه‌گیری برای شما مشکل است می‌توانید از فروشنده کمک بخواهید تا در انتخاب سایز دقیق به شما کمک نماید.

  • انتخاب رنگ مناسب

رنگ صورتی یا قرمز از رنگ‌های محبوب در میان خانم ها می‌باشد. ولی با این حال هنگام خرید بلوز و شومیز به دنبال رنگی باشید که با پوست شما هماهنگی داشته باشد. در زمان خرید هیچ فرقی نمی‌کند که چه مدل لباسی انتخاب می‌کنید ولی بهتر است رنگی انتخاب کنید که با پوستتان سازگار باشد.

خرید آنلاین و قیمت انواع بلوز و شومیز

بهتر است در کمد لباستان یک بلوز و شومیز مناسب داشته باشید چرا که قطعا کاربردهای بسیار زیادی برایتان خواهد داشت. در بسیاری از مراسم‌ها می‌توان از این پوشاک استفاده نمایید. البته در هنگام خرید به جنس، دوخت آن کاملا توجه داشته باشید.
فروشگاه اینترنتی ناززین بلوز و شومیز را در رنگ‌های بسیار متنوع از مشکی تا زرد یا صورتی و رنگ‌های مختلف برای شما فراهم نموده است که با سرچ در وب سایت این فروشگاه اینترنتی  شما می‌توانید انواع بلوز و شومیز زنانه، دخترانه را با قیمت بسیار مناسب بصورت آنلاین خریداری نمایید.

دسته‌بندی