لباس خواب و راحتی

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

لباس خواب و راحتی

آشنایی و خرید انواع لباس خواب و راحتی

لباس خواب و راحتی یکی از محصولات کاربردی می‌باشد که راحت بودن آن بر کیفیت خواب شما نیز تاثیر بسزایی دارد. همچنین با پوشیدن لباس راحتی هنگام خواب، علاوه بر داشتن یک خواب راحت شما با فراغ خاطر همچنین خلق و خوی مناسب روز بعد را برای خود میسازید. لباس خواب و راحتی از تنوع زیادی برخوردارمی‌باشد که در این مقاله به آن پرداخته ایم:

انواع لباس خواب و راحتی 

لباس خواب و راحتی شامل مدل‌های گوناگونی می‌باشد. بنابراین با توجه به سلیقه خود می‌توانید سبک مناسب خود راانتخاب نمایید.

پیراهن خواب

این مدل لباس خواب و راحتی لباسی بلند است که شامل مدل‌های بی‌آستین، آستین بلند همچنین کوتاه بوده است. شما با پوشیدن این لباس جریان هوا را احساس خواهید کرد لذا حس خوبی به شما القا می‌گردد. جنس این پیراهن از پنبه یا ابریشم بوده به همین دلیل این پیراهن سبک می‌باشد. امروزه این مدل همانند گذشته مرسوم نیست. در نهایت باز هم به سلیقه شما بستگی دارد.

تاپ با شلوارک

 تاپ با شلوارک از متداول‌ترین لباس خواب و راحتی بوده که از جنس نرمی برخوردار می‌باشد. این محصول طرفداران بیشماری دارد. لذا علاوه بر جنس لطیف آن از راحتی فوق العاده‌ای برخوردار می‌باشد.

تاپ و شلوار

 این مدل همانند تاپ و شلوارک دارای جنس نرمی می‌باشد همچنین برای افرادی که در هنگام خواب با شلوار بلند احساس بهتری دارند مناسب بوده است، از مدل قبلی از پوشیدگی بیشتری برخوردار می‌باشد.

تاپ و شلوارک ساتن

تاپ و شلوارک ساتن دارای طرح‌های متنوعی می‌باشد. این محصول دارای کیفیت اعلا و تن خور بسیار جذابی بوده است. جنس آن برای خواب بسیار لطیف است. دور کمر شلوارک آن کشی می‌باشد و در بیشتر مدل‌های پشت تاپ و قسمت جلویی آن از جنس گیپور می‌باشد. فروشگاه اینترنتی ناززین انواع تاپ و شلوارک ساتن با طرح‌های مختلفی از جمله تاپ و شلوارک ساتن پروانه ای SW0007 ، مدل خرسی، گربه‌ای همچنین تاپ و شلوارک ساتن پلنگی SW0002 و طرح‌های بسیار جذاب دیگری را با قیمت بسیار منصفانه عرضه می‌دارد.

ست لباس خواب و راحتی

ست لباس خواب و راحتی دارای مدل‌های متنوعی می‌باشد که دارای تکه‌های مختلفی بوده است. معمولا ست لباس خواب و راحتی بیشتر نظر خانم‌های جوان یا تازه عروس جلب می‌نماید. یکی از این ست‌ها مدل لباس خواب نایتی است که بسیار جذاب و زیبا می‌باشد. این مدل کاملا نازک، کوتاه می‌باشد. که از جنس تور، حریر یا ابریشم نازک تهیه شده است.
این مدل شامل سوتین همچنین لباس زیر می‌باشد که بیشتر این تکه‌ها توری،کامل شفاف بوده است. مدل فوق کاملا گشاد می‌باشد. ست لباس خواب و راحتی بیشتر در رنگ‌های قرمز یا مشکی و رنگهای جذاب دیگر در بازار موجود می‌باشد.

ست پیژامه

این مدل لباس خواب و راحتی هم برای خانم‌ها هم برای آقایان بسیار کاربردی می‌باشد. که از یک بلوز و شلوار تشکیل شده است. معمولا در ست پیژامه بلوز آن به رنگ خنثی، شلوار آن از طرح‌های گوناگونی برخوردار می‌باشد. در بعضی موارد بلوز همچنین شلوار دارای طرح‌های یکسانی بوده است. از مزیت این لباس خواب و راحتی می‌توان به بلوز آن اشاره نمود که دارای آستین کوتاه یا بلند می‌باشد.

جنس لباس خواب و راحتی

یکی از مهمترین نکات درهنگام خرید لباس خواب و راحتی جنس آن می‌باشد که بهتر است جنسی انتخاب کنید که روی پوست بدنتان احساس خوبی ایجاد نماید.

  1. پارچه نخی: برای لباس خواب و راحتی پارچه نخی مناسب‌ترین گزینه می‌باشد. این جنس پارچه بسیار سبک، نرم می‌باشد. لذا موجب خوابی راحت برای شما می‌گردد. 
  2. پارچه پنبه ای: انتخاب پارچه پنبه ای برای لباس خواب و راحتی سبب می‌شود که لباس نرم، سبکی داشته باشید. ولی قابل ذکر است که این جنس محافظی بسیار ضعیف بوده لذا برای افرادی که در خواب عرق می‌کنند اصلا مناسب نمی‌باشد. 
  3. پارچه ابریشمی: پارچه مذکور باعث تنظیم حرارت می‌گردد. بدین صورت که شما را در سرما گرم نگه می‌دارد، در گرما احساس خنکی می‌کنید. این پارچه گران قیمت می‌باشد. برای افرادی که دچار تعریق شبانه هستند گزینه مناسبی نمی‌باشد. همچنین اگر  آب بر روی لباس خواب و راحتی ابریشمی بریزد لباس به بدنتان می‌چسبد.همین امر ممکن است احساس ناخوش آیندی برای شما ایجاد نماید.
  4. پارچه ساتن: این جنس کاملا صاف و براق بوده، برای افرادی که در خانه از این لباس خواب استفاده می‌کنند مناسب نیست زیرا سرما به درون آن نفوذ می‌کند. 
  5. پارچه فلانل: یکی از پارچه‌هایی که برای فصول سرد مناسب می‌باشد پارچه فلانل است این مدل برای افراد سرمایی انتخاب ایده آل می‌باشد. پارچه فلانل برای لباس خواب و راحتی گرمای بدن شما را تامین می‌کند و مانع از عرق کردن می‌گردد.
  6. پارچه پشمی: این نوع پارچه برای افرادی که از سرما گریزان هستند برای لباس خواب و راحتی کاملا مناسب بوده ولی از معایب این محصول این است که پوست بدن را تحریک می‌کند. لذا در بازار از محبوبیت کمتری برخوردار می‌باشد.

نکات کاربردی در خرید لباس خواب و راحتی

  • مدل خوابتان را بررسی کنید مثلا اگر در خواب زیاد تحرک دارید یا به پهلو می‌چرخید بهتر است از لباس خواب و راحتی گشاد بدون پارچه اضافه استفاده نمایید زیرا به دورتان می‌پیچد همین امر سبب می شود که خواب راحتی نداشته باشید.
  • اگر در خواب دچار تعریق هستید بهتر است لباس خواب و راحتی نازک انتخاب کنید و اگر برای خوردن آب بیدار می شوید با این مدل امکان دارد شما احساس سرما کنید بهتر است در کنار تخت خود یک روبدوشامبر داشته باشید که در هنگام بیرون آمدن از تخت از آن استفاده نمایید. 
  • لباس خواب و راحتی بر اساس مد روز انتخاب نکنید. بهتر است لباس خواب و راحتی را انتخاب کنید که سبب شود تا خواب راحتی داشته باشید.

خرید آنلاین لباس خواب و راحتی 

فروشگاه اینترنتی ناززین علاوه بر عرضه انواع دامن، پالتو و مانتو، لباس زنانه، لباس خواب و راحتی متنوعی ارائه می‌دهدکه علاوه بر زیبایی از نرمی و سبکی خاصی بهره‌مند می‌باشد. کافیست شما محصول مورد نظر خود در سایت ناززین را براساس سایز و طرح آن انتخاب نموده سپس به سبد خرید اضافه کنید. فروشگاه ناززین در کمترین زمان ممکن لباس خواب و راحتی انتخابی شما را درب منزل تحویل می‌دهد.

دسته‌بندی